top of page

Ako som na Východ za šťastím išiel /v obkľúčení/

Tak som si neodpustil. Áno, máme tu armádu. Včera sa starosta pred úradom vyfotil, fotečku zverejnil a je to neodvratné. Už sú tu. Moja drahá sleduje tie šašove tlačovky, ktoré každú chvíľu odvolávajú, čo povedal a potvrdzujú, čo odvolal, deti v panike napísali nákupný zoznam, lebo tu budeme zavretí minimálne tri týždne a nikam nebudeme môcť chodiť. Keď človek trochu ustojí tento šašovský ošiaľ, zistí, že to vôbec nie je také zlé. Dokonca v noci sa budem môcť ísť poprechádzať, že i do práce budem môcť chodiť i obchody budú otvorené. Takže v zásade pohoda a úplne bez paniky.

Ale testovať sa pôjdeme. Aj keď sa tu v okolí šíria fámy, že nás začipujú, že sa určite nakazíme a že to na nás niečo testujú. Tak OK. Ja sa nechám začipovať, otestovať i DNA si nechám zobrať. Nebudem sa s nikým škriepiť. A vy robte, ako uznáte za vhodné.

Ja idem ten zoznam na nákup vyriešiť. Lebo čo keď tá armáda neodíde a my tu zahynieme hladom. Možno práve o to im ide!Tak AHOJ BARDEJOV! MOJA NÁRUČ JE STÁLE OTVORENÁ NOVÝM ZÁŽITKOM. Vyzerá to tak, že ich tu bude viac, ako som si myslel :)

25 views0 comments

Commentaires


bottom of page