top of page
  • Writer's picturePeter Kovacik

Ako som na Východ za šťastím išiel /aj tento rok mám talent/

Ako to už býva u mňa zvykom, koncom júna si odskakujem z práce a venujem sa nakrúcaniu talentovej show. Nestíham síce koniec školského roka a tým pádom sa ochudobňujem o čokoládky, kvety a iné pre mňa nedôležité veci. Namiesto toho na desať dní vymením spánok za prácu a na dvasať hodinových nakrúcaniach zo seba žmýkam všetkú energiu. Či mi to stojí za to? To sa pýtam sám seba vždy, keď skončíme tento maratón. No zatiaľ vždy, keď sa ma na jar opýtali, či do toho idem, som odpovedal kladne. Asi mi to za to stojí :)

Raz v roku sa stretnem s partiou skvelých profíkov, ktorí sa neboja práce a keďže táto karavána zábavy má už svoje jedenáste pokračovanie, asi to má aj nejakú sledovanosť. Odkedy učím, snažím sa, aby prípravu tejto show zažili aj moji študenti a každý rok sa mi podarí nejakého na výrobu prepašovať. Nech vedia, čo ich čaká v reálnom svete:) Teraz si pár dní oddýchnem, lebo už som šiel na energetický dlh a čoskoro ma čaká strižňa. Vy sa máte na čo od septembra tešiť. Opäť prišli rôznorodé talenty! Príjemné dovolenky a prázdniny. Mňa zatiaľ nečaká ani jedno, ani druhé...
Tak AHOJ BARDEJOV! MOJA NÁRUČ JE STÁLE OTVORENÁ NOVÝM ZÁŽITKOM. Vyzerá to tak, že ich tu bude viac, ako som si myslel :)

18 views0 comments
bottom of page