top of page

Ako som na Východ za šťastím išiel /s dierou v hrudi/

Leto pomaly začína, aj keď podľa teplomera to vyzerá, že je na vrchole. Som zvedavý, čo nám ešte prinesie. Mne prinieslo ako zvyčajne krátky pobyt na nakrúcaní Československo má talent. Už desiate pokračovanie tejto show si užívam :) Posledné natáčacie dni s dierou v hrudi. A to doslova! Ale poďme pekne od začiatku...

Prvá tohoročná udalosť bola, že sme dostali fľaše, aby nevznikal plastový odpad. To bol skvelý nápad. Každého člena štábu čakala fľaša s menovkou. Keď som prišiel domov, Dorka sa rozhodla tú moju vyzdobiť. Nebudem predsa nosiť fľašu s menovkou. A tak použila svoje obľúbené nálepky a fľašu mi personifikovala. Musím povedať, že je to od nej veľká obeta, lebo nápelky si šetrí a nemrhá nimi. Výzdoba fľaše ju pripravila o niekoľko nálepiek. O to viac si to vážim!

Tento rok som neodolal a počas nakrúcania som sa na tajňáša odfotil s legendou tohto programu.

Spoznávate??

Ja program sledovať nebudem, ale moje deti určite áno. A bude sa na čo opäť pozerať. Viac neprezradím, sledujte :)

Nakrúcanie mi "spríjemnila" diera v hrudi. Ako som k nej prišiel? Ani neviem, len ju mám. Teda, viem ako som prišiel k diere, ale prečo? Už pred dlhšou dobou sa mi objavila na hrudi hrudka. Konzultoval som s lekárom a že na jeseň to dáme vybrať, lebo vtedy sa najlepšie hoja rany. Neriešil som. Počas nakrúcania mi hrudka riadne navrela a začalo to bolieť. Neriešil som. Ani nebol čas. Odskočil som si ešte do Žiliny na FestAnču a tam už som videl, že to je zapálené a je v tom kopa hnisu. Aj som si chcel urobiť malý operačný zákrok na hotelovej izbe, ale okrem nožníc som nič ostré nemal po ruke. Bolo mi blbé vraziť do seba nožnice, tak som vydržal. Keď som dorazil domov, moja drahá nástojila na tom, že musím ísť na pohotovosť. Chvíľu som vzdoroval, ale nakoniec vyhrala. A tak som prišiel k diere.

Teraz chodím pekne každý deň na čistenie a čakám, kedy mi ju zašijú. Nebolí to, len je to divný pocit vedieť, že mám v hrudníku napchaté tampóny s dezinfekciou :) Oli skonštatoval, že vyzerám ako IRONMAN. Len nemám jadrový reaktor namiesto srdca... Čo ma ešte čaká??Tak AHOJ BARDEJOV! MOJA NÁRUČ JE STÁLE OTVORENÁ NOVÝM ZÁŽITKOM. Vyzerá to tak, že ich tu bude viac, ako som si myslel :)

46 views0 comments

Comments


bottom of page