top of page

Ako som na Východ za šťastím išiel /robím, čo môžem, aj keď veľa toho neviem/

Zača posledný prázdninový mesiac a ja mám nečakane toľko roboty, že neviem, čo skôr. A popri tom sa snažím i nejaku stopu v bardejovskej kultúre zanechať. Tak napríklad minulý týždeň som sa vybral k nám do BAŠTY, aby som nahral literárny večer. Nechcene sa zo mňa stal aj zvukár. Keďže sa tam nik iný neukázal, ostalo to na mne. Aspoň som si mohol overiť svoje teoretické znalosti v praxi :) Nakoniec som zvládol nazvučiť priestor aj nahrať podcast. Čo vám poviem, keď ten zvuk už učím...

Nie dlho po tom, čo som sa z tejto pre mňa radostnej udalosti vrátil domov, dostal som od Dorky logo pre moju kapelu. Vraj v nej budem sám. Budem hrať na klavír a na gitaru. No do loga pridala aj bicie, lebo tie by každá poriadna pirátska kapela mala mať. Má teraz pirátske obdobie a všade máme tajné mapy, pirátske princezné a pirátske koráby.

A keď už zanechávam tú stopu v kultúre, ak by ste sa nudili a boli v blízkosti Bardejova, zastavte sa na podujatia, ktoré organizujeme k STOROČNICI slovenského filmu. Celé leto prednášky, projekcie, dokonca i workshop som pripravil... Snáď sa niekto aj zastaví na ňom :) Program je parádny, len publiku bars nedôverujem, že príde... ale keby ste chceli, browsnite naše stránky a tam sa dozviete viac!


Tak AHOJ BARDEJOV! MOJA NÁRUČ JE STÁLE OTVORENÁ NOVÝM ZÁŽITKOM. Vyzerá to tak, že ich tu bude viac, ako som si myslel :)

40 views0 comments

Comments


bottom of page