top of page
  • Writer's picturePeter Kovacik

Ako som na Východ za šťastím išiel /naostro/

My sme si toto víkendové nadeleníčko vyskúšali už minulý týždeň. A keďže sa nám to páči, zúčastnime sa aj tento víkend. Veď čo už by sme doma robili. Pred týždňom som upiekol výbornú báboučičku, ako sladkú odmenu a musím podotknúť, že mi z nej nič neostalo. Deti ju na raňajky zjedli celú. Takéto krásne pečiem:

A potom sme celý týždeň nikam nechodili, lebo Dorka dostala nový televízor a ani neviem, že máme deti. Zaregistrujem ich, až keď sa začnú hádať, čo budú pozerať. Aj návštevu u babky obmedzili na nutné minimum medzi sledovaním telky a hraním sa na tablete. A tak som využil včerajšie krásne počasie a po obede som ich vyhnal hrabať lístie na záhradu. Okolo domu máme vysadené brezy. My, ako väčšinoví alergici, tieto stromy doslova milujeme. Až k slzám nás dojíma, keď kvitnú a potom nám nadelia množstvo lístia na našu záhradu, ked sa zjesenieva. Takže sme strávili príjemné dve hodiny hrabaním lístia. Teda skôr ja, lebo keď som povedal, že treba upratať celý dvor, ich nadšenie sa začalo vytrácať. No vydržali spolu somnou až do konca.

Dnes si dáme víkendové leňošenie a zajtra si pôjdem dať druhý krát zaviesť do hlavy číp na 5G sieť. Objednal som aj s wifi a routrom. Aby som sa mohol pripojiť kdekoľvek. Odporúčam aj vám. Testovací nebol zlý, ale vraj už dávajú lepšie modely. NEPOKAZTE MI TO!Tak AHOJ BARDEJOV! MOJA NÁRUČ JE STÁLE OTVORENÁ NOVÝM ZÁŽITKOM. Vyzerá to tak, že ich tu bude viac, ako som si myslel :)

13 views0 comments

Comments


bottom of page