top of page
  • Writer's picturePeter Kovacik

Ako som na Východ za šťastím išiel /intergalaktická zostava/


Nestáva sa často, že sa na výrobe zíde tím ľudí, ktorí si sadnú úplne všetci a vo všetkom. Mám momentálne česť pracovať na projekte, kde sme si takto sadli. Z času na čas nás vyruší nejaký element, ktorý sa na chvíľu u nás ohreje, ale v zásade základná zostava sa nemení a všetko funguje. A sem tam sa nám aj dejú príjemné veci. Naposledy som na lokácii objavil takýto skvostný obraz:

Akože takúto zostavu namiešať, to chce majstra! Nehovoriac o tom, že medzi bordelom, ktorým chalúpku zapratali sme objavili urnu...

Tak, dávajú na nás pozor aj z druhej dimenzie. Ešte že tam neprespávame, lebo po tomto objave by som sa tam v noci asi cítil divne :)

PS: ak máte niekto tip na to, kto všetko je na intergalaktickej zostave, sem s ním. Nie každého sme zatiaľ identifikovali. A áno, v pozadí, v nebi držiac svätožiaru, to je sám veľký ON!

Príjemné potešenie všetkým pri lúštení záhadnej zostavy. Ja sa teším na nedeľu, kedy konečne po dvoch týždňoch prídem na pár dní domov. Lebo najbližšie sa tam dostanem až koncom septembra. Práci česť a robote pokoj! :)

Tak AHOJ BARDEJOV! MOJA NÁRUČ JE STÁLE OTVORENÁ NOVÝM ZÁŽITKOM. Vyzerá to tak, že ich tu bude viac, ako som myslel :)

20 views0 comments
bottom of page