top of page

Ako som na Východ za šťastím išiel /ťažký život v televíznej brandži/


Keď som mojej drahej telefonoval, aký náročný pracovný týždeň ma čaká, tak ma skoro cez telefón prizabila. Hneď, ako som v pondelok v noci dorazil do najhlavnejšej dediny našej úžasnej republiky, odkiaľ aj všetci mafiáni utekajú, lebo tak dobre sa tu máme, zažíval som samé krušné chvíle pracovné.

Utorok - naozaj náročný deň! Ráno som sa ponáhľal do Action parku v Čunove, kde sme celé doobedie nakrúcali. Po obede nás čakal presun do Svätého Jura. Musel som vyšliapať neskutočný kopec. Tam sa moje pracovné nasadenie skončilo.

Streda - ešte náročnejší deň! Samé stretnutia, kávičky, podpisovanie zmlúv. Ani nehovorím o tom, ako ma to zničilo! Večer musím zájsť na pohár vína, aby som to nejako predýchal...

Štvrtok - nadľudské nasadenie! Celý deň som sa pozeral, ako skupinka piatich ľudí cvičí a robí všetko pre to, aby schudli čo najviac. Táto práca si vyžadovala celého človeka, lebo som musel všetko pozorne zapisovať. Teda, nie že iné dni by som nezapisoval, ale tento som toho napísal najviac! Podvečer mojej pozornosti nesmelo ujsť nič z boxerského zápasu dvojice účinkujúcich.

Piatok - neviem kde mi hlava stojí! Po ranných rozhovoroch a obede na kaštieli ma čaká výlet na Pajštúň. Už som tam nebol pekne dávno. Naposledy s deťmi. Takto pracovne sa mi na túto zrúcaninu ešte nepodarilo dostať. Večer opäť rozhovory. Unavený padám do postele.

Sobota - musím sa naozaj sústrediť. Ukončujem svoje celotýždňové nakrúcanie. V podstate celý deň myslím na to, ako ráno nastúpim na IC-čko a stretnem sa v metropole východu s mojou rodinkou. Nejakú tú noc strávim doma a opäť pracovný kolotoč...

Iste, keď to takto píšem, vyzerá to tak, že si vlastne v práci užívam a dokonca ma to aj baví! Ale vedzte, že tieto činnosti robím dvanásť hodín denne. To už je aké náročne, keď sa na to pozriete takto. Neverím, že by sa našiel niekto, kto by to chcel so mnou meniť! Pre tých, ktorí by nad tým rozmýšľali len pridávam, že tento rok som bol doma maximálne na dve noci. S výnimkou minulého týždňa. Bol prvý, ktorý som strávil s rodinou celý.

Tak AHOJ BARDEJOV! MOJA NÁRUČ JE STÁLE OTVORENÁ NOVÝM ZÁŽITKOM. Vyzerá to tak, že ich tu bude viac, ako som myslel :)

26 views0 comments
bottom of page