top of page

BAŠTA v klipoch


Tento rok sa nám opäť podarilo rozbehnúť naše legendárne video upútavky programové, i všelijaké iné. Pre potešenie oka i tých, ktorí to k nám do BAŠTY majú ďaleko a držia nám pri našej činnosti palce, ponúkame zatiaľ pravidelný balíček zábavy, ale i informácii o tom, na čom práve pracujeme. Začali sme s malým meškaním, lebo mám nejaké pracovné povinnosti v našej najhlavnejšej dedine a tak času je málo. Ale predsa len, uzrel ako prvý svetlo sveta program na február, kde sa šéfik roztrojil. Priam biblický odkaz na trojjediného sme s ľahko “pankáčskym” šarmom zakomponovali do našej obrazovej ponuky na február. Toť výsledok našej "práce":

Iste, i technicky dokonalejšie to mohlo byť, ale išlo hlavne o zábavu. Tou sme pokračovali i v našej dvojpercentnej kampani. Keď mi povedali, že jeden z vizuálov je o tom, aby ľudia nepsláchli svoje dve percentá, bolo mi jasné, ako bude vyzerať obrazové stvárnenie. Naša Marianna videla asi viac, ako by chcela, taká bola zvedavá, keď sme nakrúcali. Mal som najskôr v úmysle použiť fľašu, ale šéfik povedal, že keď už niečo robíme, tak by to malo byť poriadne. A tak i bolo.

Koho naša tvorba oslovila, pokojne môže i tie dve percentá poslať. U nás ich isto nespláchnete. My ich využijeme a použijeme na to, aby sme pomaly ale isto BAŠTU dávali dokopy. Pokiaľ nám ju niekto už zrekonštruovanú nevezme. Lebo naše malé mestečko je plné "ICH ĽUDÍ".

No a zatiaľ posledný tohoročný pokus je tak trochu aj test na niečo väčšie. Podobne, ale v priestoroch našej BAŠTY a jej okolí niekedy v lepšom ročnom období zrobíme veselé a obrázkovo zaujímavé videjko. Zatiaľ si musíte vystačiť s programom na marec. Okrem šéfika si na svoje prišiel i malý šéfik. Lebo veď mi nikomu nebránime, aby sa vyjadril!

Určite ste postrehli, že i kino kameňovský program dostáva audiovizuálnu podobu! Nuž, nezaspali sme na vavrínoch. Stále rozmýšľame, ako k vám byť čo najbližšie. Aj keď vy, ste niekedy pekne ďaleko :) Toľko malý sprievodca našou ponovoročnou videotvorbou. Každý mesiac sa môžete tešiť na dajaku tú našu tvorbu. A dozvedel som sa, že tento rok i film ideme zrobiť. Bude čo pozerať :) !

5 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page