top of page

Ako som na Východ za šťastím išiel /príjemná to výroba/


Čo vám budem hovoriť. Opäť som raz cestoval za prácou. Najskôr do Košíc, aby som dal dokopy reláciu pre RTVS a odtiaľ rovno do Bratislavy, aby som hneď druhé ráno o štvrtej pokračoval v cestovaní do Čiech, na nakrúcanie ďalšej relácie. No taká klasická pohodička. O to väčšie prekvapenie bolo pre mňa, keď na nás vyklopili, že by sme mali stihnúť natočiť to, čo bolo v pláne na tri dni za jeden. Teda vymysleli to na nás vo fabrike, kde sme nakrúcali. A tak nám neostávalo nič iné, ako to ťahať, kým sme vládali. Večer o šiestej sme skončili. Čakala nás ešte cesta na hotel a zaslúžená večera. A plán na druhý deň. Nesmelo som navrhol, či by sme nedali turistiku. Do Adršpachu. A prešlo to. Aj vďaka tomu môžem zverejniť tieto fotečky:

Mali sme krásne jesenné počasie a krásne jesenné farby. Fotečky som naschvál zavesil čierno biele, aby ste si tie farby mohli predstaviť. Do chalúpky som sa zamiloval. Pokojne by som tam nejaký čas pobudol. Len tak, sám...

A v Hradci Králové som našiel dokonalé Orwellovské ministerstvo strachu. No nebáli by ste sa tam vstúpiť?

Ja som aj chcel, ale bolo zatvorené. Škoda...

Nuž, niekedy aj takéto príjemné chvíle prinesie výroba, na ktorej musíme trojdňový plán urobiť v priebehu jedného dňa.

A po výlete ma čakalo ďalšie príjemné prekvapenie. O necelý mesiac letíme nakrúcať do Číny. Tá moja cesta na východ stále pokračuje. Ktovie, kam ma ešte zavedie? :)

Tak AHOJ BARDEJOV! MOJA NÁRUČ JE STÁLE OTVORENÁ NOVÝM ZÁŽITKOM. Vyzerá to tak, že ich tu bude viac, ako som myslel :)

11 views0 comments
bottom of page