top of page

Ako som na Východ za šťastím išiel /opäť chvíľu bez mamy/


Drahá sa opäť na chvíľku vybrala za biznisom a ostali sme doma bez nej. Tento krát to deti pekne zvládali. Aby sme nehladovali, teda aby Oli nehladoval, v chladničke nám pribudol hrniec s polievkou. Ja s Dorkou nie sme prieberčiví a zjeme takmer všetko. Ale náš Oli má pár svojich obľúbených jedál a iné neje. Tak nám pred odchodom maminka nechala zásobu jedla pre synčeka :)

Pekne sme si užívali našu samotu. Ja, aj napriek dochrámanej nohe som stihol i čo to porobiť a večer, keď už bolo dosť školy aj hrania, sme pozerali obľúbené TV programy mojich detí. Samozrejme mňa vytáčali nekončiace reklamné pauzy. Tak som sa zamyslel pri nich, že či naozaj za takýto program bude niekto chcieť vyberať platby, ako za prémiovú službu. Nuž, muselo by to byť bez tých reklám... Nebude mi to chýbať, lebo za to, že vidím v programe 50 minút reklám ja platiť nebudem.

A keďže máme predĺžený víkend i našu obľúbenú báboučičku sme si na raňajky urobili. Deti sa mi tesne po piatej nasáčkovali do postele a mne sa už nechcelo spať, tak bolo dosť času na pečenie:) A po dobrých raňajkách, nás dedko zavolal na výlet do Gorlic. Pekne sme si tam užili dopoludnie. Teda deti si určite užili. Oli najskôr hľadal nejaké vzduchovky, lebo to je teraz jeho "naj" téma. Musí si kúpiť vzduchovku s puškohľadom. Už na ňu šetrí. No a cestou domov sme sa zastavili trošku potrénovať. Lebo v lete sa chystáme na Lomničák.

Čo vám budem hovoriť, dobre nám bolo doma.

Tak AHOJ BARDEJOV! MOJA NÁRUČ JE STÁLE OTVORENÁ NOVÝM ZÁŽITKOM. Vyzerá to tak, že ich tu bude viac, ako som myslel :)

11 views0 comments
bottom of page