top of page

video na kampaň pre Baštu


Nadišiel deň "D" a my sme sa pustili do nakrúcania videa na crowdfundigovú kampaň, v ktorej by sme chceli získať nejaké peniaze na teplo a svetlo v našej, i vašej bašte. Aj keď, deň "D" sme museli posunúť. Predsa len, chrípka dorazila aj na Východ. A že vraj tu nič nie je! Tak aj chrípku máme! To len taká básnická odbočka. Späť k videu však. Takže sme vymysleli, natočili a teraz už len post produkovať budeme. Teda konkrétne Jakub, ktorý si to všetko odmaká. Dievčatá mali nápad, ja som im ukázal, ako by sa dal zrealizovať a celé to teraz je na Jakubovi, lebo musí kresliť a kresliť. Môže ho však tešiť, že ak kampaň dopadne dobre, bude si môcť na kultúru do Bašty zájsť už počas celého roka. A to platí aj pre vás!

Zatiaľ sa môžete tešiť na video, ktoré teda odštartuje našu kampaň. Určite ho budem propagovať a šíriť tak, aby sa dostalo do všetkých kútov našej i vašej Zeme. Keby sme náhodou neboli na tej istej. Lebo ja niekedy neviem...

Toš a keď nás aj podporíte a bude teplo a svetlo, tak to bude taká pecka, že nás bude vidieť naozaj z každého kúta. I z toho najtemnejšieho. Lebo vďaka nemu budeme šíriť nielen kultúru, ale i dobrú náladu. Tešte sa! Onedlho začíname!

212 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page