top of page

jeden svet v Bardejove - zahájenie


Dnes sme vo veľkom štýle odštartovali premietanie filmov z festivalu jeden svet. Až do soboty si môžete prísť pozrieť výber filmov z tohto festivalu. Každý deň od 18tej v Libresse Lővy. V piatok špeci program v Bašte. Tešíme sa na každého, kto sa zúčastní :)

Úvodný film pojednával o deťoch na ulici v mestách Ukrajinských. Teda konkrétne v Mariupole. Na môj vkus trochu dlhý film, ale stál za to. TAKMER SVATÝ - v našom preklade. Odporúčam pozrieť. U nás už nestihnete, no ak má niekto záujem naliať si do žíl trochu depky, tak je to ideálny film. Aj keď, práca človiečika, čo sa snaží suplovať štát v ochrane a starostlivosti o deti je sympatická. Len celé by to malo fungovať úplne inak.

Utorkový večer prinesie všetkým zúčastneným dva filmové zážitky, najskôr CEZ DEŇ PRÁCA, VEČER ŠKOLA a hneď po ňom COWSPIRACY. Krátky report s mojimi pocitmi napíšem po ich vzhliadnutí.

Vstupné je ako vždy symbolické. A okrem dobrých filmov si môžete kúpiť tričká s našou Baštou. Viac o programe a filmoch a všetkom nájdete na www.ozdifferent.sk a na FB profile ozdifferent. Nuž a kto by sa chcel stretnúť aj so mnou osobne, budem premietať. Toš, môžme dať čaj či kávu. Iné asi nie, lebo budem autom :)

6 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page