top of page

Septembrové autorské premietanie


Tak milí priatelia, my nezaháľame a aj v septembri sme pripravili autorské premietanie v našej Bašte. Tento krát venované animovanému filmu, videoklipom a dokumentu. Prišiel nás navštíviť Andrej Kolenčík. Popremietal čo to, čo to aj povedal a bolo ako inak, dobre. No veď kto bol, ten vie. A kto nebol, môže opäť ľutovať.

Na otkóber som sa na autorské premietanie nachomietol ja. Využívam príležitosť, kedy nás príde navštíviť bratislavská kapela Longital so svojim novým albumom. Zahrajú peké pesničky a popri tom, resp: predtým si budete môcť pozrieť môj film, ktorý som s nimi robil. A možno k tomu niečo povedia aj oni. Sám som zvedavý:) Pokračujeme aj v októbri, prídte. Nielen na film, ale aj na výbornú hudbu! Zistili sme, že v bašte je už v tomto ročnom období dosť chladno. Tak možno budeme k lístkom podávať dve deci andrejovskej slivovice, aby bolo teplejšie :)

PS: len teda keby viac ľudí chodilo.... lebo program je dobrý a viac ho nemusíte vidieť. Treba využiť príležitosť... ukradnem si heslo jednej mne nie príliš milej strany :"robíme to pre ľudí"...tak ľudia, prídite... snažíme sa dostať sem ľudí, ktorí niečo vedia a robia to dobre... a keď už precestujú celú našu banánovú republiku, nejaký divák by sa zišiel...

6 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page